Προσωρινός Αξιολογικός Πίνακας Κατάταξης Εκπαιδευτικών προς Απόσπαση σε Σχολικές Μονάδες Εξωτερικού

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 06 Φεβρουαρίου 2015

Με το έγγραφο υπ' αρ. πρωτ. Φ.821/19042/Η2/4-2-2015 του ΥΠΟΠΑΙΘ, σας κοινοποιούμε α) τον προσωρινό αξιολογικό πίνακα κατάταξης εκπαιδευτικών προς απόσπαση στις σχολικές μονάδες των περιοχών Λονδίνου, Καϊρου, Τιράνων, Βερολίνου-Στουτγάρδης, Μονάχου, Ντύσσελντορφ, Γιοχάνεσμπουργκ και Μαριούπολης και β) τον πίνακα απορριφθεισών αιτήσεων.

Παρακαλούνται όσοι εκπαιδευτικοί δεν συμφωνούν με τα καταχωρισμένα στους πίνακες στοιχεία τους, να αποστείλουν την ένστασή τους στην Υπηρεσία μας, μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, στην ηλεκτρονική διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., έως τη Δευτέρα 09 Φεβρουαρίου 2015.