«Η ασφαλής χρήση των Νέων Τεχνολογιών από τα παιδιά μας»

Κατηγορία: Εκδηλώσεις Δημιουργήθηκε : Τετάρτη, 27 Μαϊος 2015 Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 27 Μαϊος 2015

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 6ου Δημοτικού Σχολείου Κηφισιάς σε συνεργασία με το Κέντρο Πρόληψης Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας του Δήμου Κηφισιάς-ΟΚΑΝΑ  «ΠΡΟΝΟΗ»   σας προσκαλούν στην εκδήλωση με θέμα:

« Η ασφαλής χρήση των Νέων Τεχνολογιών από τα παιδιά μας»

την Τετάρτη, 3 Ιουνίου 2015 και ώρα 18:30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του 6ου Δημοτικού Σχολείου Κηφισιάς (Λ. Κατσώνη 53, Κηφισιά, τηλ. 210-8089194)

Για περισσότερες πληροφορίες δείτε το πρόγραμμαword της εκδήλωσης.