Ενημέρωση Εκπαιδευτικών κλ. ΠΕ60 και ΠΕ70 που υπέβαλαν αίτηση βελτίωσης θέσης - οριστικής τοποθέτησης

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Διευθυντή Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 30 Ιουνίου 2015

Οι εκπαιδευτικοί κλάδων ΠΕ70 & ΠΕ60 που αναφέρονται στον επισυναπτόμενο πίνακα  καλούνται να προσέλθουν στα γραφεία της Δ/νσης Π.Ε. Β' Αθήνας (Αγίων Αποστόλων και Ανάφης) την Τετάρτη 1 Ιουλίου 2015 και ώρες 9.00 -14.00 προκειμένου να υπογράψουν και να παραλάβουν την αίτηση βελτίωσης θέσης - οριστικής τοποθέτησης σύμφωνα με τις προτιμήσεις σχολείων που υπέβαλαν μέσω της ηλεκτρονικής φόρμας της ιστοσελίδας.

Επισυναπτόμενα:

Κατάλογος εκπαιδευτικών για υπογραφή την Τετάρτη 01-07-15

Οι κάτωθι εκπαιδευτικοί δεν υπέβαλαν δήλωση προτίμησης σχολείων μέσα στις προβλεπόμενες προθεσμίες και συνεπώς η αίτηση βελτίωσής τους θεωρείται άκυρη.

Κατάλογος εκπαιδευτικών που δεν υπέβαλαν δήλωση προτίμησης σχολείων

Οι εκπαιδευτικοί που δεν αναφέρονται σε κανέναν από τους δύο παραπάνω πίνακες θα κληθούν με νεότερη ανακοίνωση να προσέλθουν στη Δ/νση Π.Ε. Β΄Αθήνας για να υπογράψουν την αίτηση τους.