ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Διευθυντή Δημοσιεύθηκε : Σάββατο, 22 Αυγούστου 2015

Σας επισυνάπτουμε κατάλογο με τα ονόματα των εκπαιδευτικών που για υπηρεσιακούς λόγους (αποσπάσεις σε φορείς / άδειες μακράς διάρκειας / αποσπάσεις στο εξωτερικό κ.λπ.) δεν θα αναλάβουν υπηρεσία στα σχολεία τους την 1η Σεπτεμβρίου 2015.
  Παρακαλούμε για τον έλεγχο του καταλόγου και, αν κάποιος δεν έχει συμπεριληφθεί ή αναφέρεται εκ παραδρομής, να επικοινωνήσει άμεσα με τη Διεύθυνση (κα. Μ. Κουτσούκου, τηλ. 210 6012845), καθώς η λίστα ανανεώνεται καθημερινά.
  Επισημαίνουμε την ανάγκη έγκαιρης ενημέρωσης της Διεύθυνσης για άδειες μακράς διάρκειας, ώστε να επιτευχθεί ο καλύτερος δυνατός προγραμματισμός για την έναρξη του σχολικού έτους 2015-2016.
  Ευχαριστούμε για τη συνεργασία.

Ο Διευθυντής Διεύθυνσης Π.Ε. Β' Αθήνας

Πάρις Βεντήρης