Προκήρυξη για την Πλήρωση θέσης Διευθυντή της Σχολικής Μονάδας Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Νέας Ιωνίας ( 4/θεσίου και άνω Δημοτικού Σχολείου) της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Διευθυντή Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 30 Σεπτεμβρίου 2015

Ο Διευθυντής Π.Ε. Β' Αθήνας σύμφωνα με τα οριζόμενα της με αρ. πρωτ. Φ.361.4/22/146/152229/Ε3/29-9-2015 εγκυκλίου του ΥΠ.Π.Ε.Θ προκηρύσσει την κενή θέση Διευθυντή της Σχολικής Μονάδας Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Νέας Ιωνίας της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας και καλεί τους ενδιαφερόμενους να υποβάλλουν συμμετοχή στη διαδικασία επιλογής.

checkΟι αιτήσεις υποψηφιότητας για τοποθέτηση υποβάλλονται στη Διεύθυνση Εκπαίδευσης που ανήκει οργανικά ο υποψήφιος.

checkΟι ενδιαφερόμενοι/-ες εκπαιδευτικοί καλούνται να υποβάλλουν αίτηση συμμετοχής στη διαδικασία επιλογής από 30 Σεπτεμβρίου 2015 έως 5 Οκτωβρίου 2015.

check Οι βεβαιώσεις ή τα υπηρεσιακά έγγραφα που αφορούν στην υπηρεσιακή κατάσταση, άσκηση διοικητικών καθηκόντων, διδακτικού και καθοδηγητικού έργου, καθώς και τη συμμετοχή σε υπηρεσιακά συμβούλια, πρέπει να αναφέρουν χρόνο έναρξης και λήξης, κατά περίπτωση.

checkΜετά τη λήξη της προθεσμίας υποβολής των αιτήσεων δεν γίνεται δεκτή οποιαδήποτε μεταβολή στη δήλωση προτίμησης.

checkΓια πληροφορίες μπορείτε να καλείτε στο τηλέφωνο: 210-60.12.845

Επισυναπτόμενα: