Hμερίδα Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 4ου Δημοτικού Σχ. Μεταμόρφωσης

Κατηγορία: Εκδηλώσεις Δημιουργήθηκε : Τετάρτη, 21 Οκτωβρίου 2015 Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 21 Οκτωβρίου 2015

neo Από την Δ/νση του 4ου Δ.Σ. Μεταμόρφωσης ανακοινώνεται ότι ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 4ου Δημ. Σχ. Μεταμόρφωσης διοργανώνει ημερίδα για γονείς η οποία θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή  23/10/2015, ώρες: 6:00-9:00 μ.μ. με θέμα «Το οικογενειακό και σχολικό περιβάλλον ως χώρος εξέλιξης όλης της οικογένειας».

Εισηγήτριες:

• Η Διευθύντρια του σχολείου Δαβίδ-Σπανοπούλου Άννα, MScΣχολική Ψυχολόγος, Δρ. Αναπτυξιακής Ψυχολογίας της Φιλοσοφικής Σχολής ΕΚΠΑ,
  • Σανδήλου Αγγελική, MSc Κλινική Ψυχολόγος,
  • Ζώτου Σπυριδούλα, ΜSc Γνωστική Ψυχολόγος, Ψυχοθεραπεύτρια, Οικογενειακή Θεραπεύτρια.

Υποστήριξη Εργαστηρίου: Υφαντή Ειρήνη, MSc Συμβουλος Εκπαίδευσης & Εργασίας.

Τόπος διεξαγωγής ημερίδας: 4ο Δημοτικό Σχολείο Μεταμόρφωσης (Αίθουσα Εκδηλώσεων). Διεύθυνση: Αθηνάς & Αυλώνος

Επισυνάπτεται η αφίσα.