Τιμητική Εκδήλωση Σχολικών Συμβούλων

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 01 Νοεμβρίου 2016

Στο Γραφείο Σχολικών Συμβούλων της  Β΄ Αθήνας στο Ηράκλειο Αττικής, πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 31 Οκτωβρίου 2016  τιμητική εκδήλωση  για τον  Σχολικό  Σύμβουλο Δημοτικής Εκπαίδευσης κ. Παναγιώτη Γαλάνη, τη Σχολική Σύμβουλο Προσχολικής Αγωγής κ. Μαρία Μπατσούτα και τη Σχολική Σύμβουλο Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης κ. Ράνια  Χιουρέα, που αφυπηρέτησαν.

Η εκδήλωση οργανώθηκε προς τιμήν των συναδέλφων για την πολύτιμη επιστημονική προσφορά τους  στη εκπαίδευση και τον θεσμό του Σχολικού Συμβούλου, την αναγνώριση του παιδαγωγικού και καθοδηγητικού τους έργου, καθώς και την εποικοδομητική και δημιουργική συνεργασία που αναπτύχθηκε καθ΄ όλη την διάρκεια της θητείας τους .

Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν ο Διευθυντής  Εκπαίδευσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας, κ. Αθανάσιος  Ανδρώνης και η Προϊσταμένη Διοικητικών Θεμάτων της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας κα Βασιλική Καραμπά.

20161031_121433
20161031_121539