Ευχές Διευθυντή ΠΕ Β' Αθήνας

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 16 Ιουνίου 2017

Αγαπητά παιδιά, γονείς και εκπαιδευτικοί,

Η σχολική χρονιά 2016-2017 έφτασε στο τέλος της. Ελπίζουμε ότι οι  μαθητές μας αποκόμισαν πολύτιμα εφόδια, νέες γνώσεις και εμπειρίες. Ευχόμαστε σε όλους τους μαθητές μας να περάσουν καλό καλοκαίρι γεμάτο χαμόγελα, παιχνίδι και ξεκούραση!

Ιδιαίτερα στους μαθητές της έκτης τάξης ευχόμαστε ολόψυχα να έχουν μια επιτυχημένη πορεία  στη νέα σημαντική περίοδο της ζωής τους, στο Γυμνάσιο!

Ευχαριστούμε τους εκπαιδευτικούς των  σχολείων μας για τις συνεχείς προσπάθειές τους να ξεπερνούν κάθε δυσκολία και να προσφέρουν εξαιρετικό εκπαιδευτικό έργο προς όφελος των μαθητών μας. Ευχόμαστε σε όλους να περάσουν ένα χαρούμενο και ξέγνοιαστο καλοκαίρι.

Με εκτίμηση,

Ο Διευθυντής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Β΄ Αθήνας