Δηλώσεις προτίμησης σχολικών μονάδων Διεύθυνσης ΠΕ Β' Αθήνας των υποψηφίων διευθυντών

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 24 Ιουλίου 2017

Οι δηλώσεις προτίμησης σχολείων των υποψηφίων διευθυντών στη Β? Αθήνας θα πραγματοποιηθούν αποκλειστικά την Τρίτη 25 Ιουλίου 2017 από 08.00 έως 16.00 στα γραφεία της Διεύθυνσης ΠΕ Β? Αθήνας (Ανάφης & Αγίων Αποστόλων, Νέο Ηράκλειο). Παρακαλούνται οι υποψήφιοι να έχουν ήδη συμπληρώσει και εκτυπώσει το έντυπο δήλωσης προτίμησης για να το καταθέσουν στο πρωτόκολλο της Διεύθυνσης αυτοπροσώπως. Σε περίπτωση που δεν έχουν την δυνατότητα να μεταβούν στη Διεύθυνσή μας οι υποψήφιοι μπορούν να το αποστείλουν με νόμιμα εξουσιοδοτημένο αντιπρόσωπο. Ταυτόχρονα το έντυπο δήλωσης θα αποστέλλεται την Τρίτη 25 Ιουλίου 2017 από 08.00 έως 16.00 ΚΑΙ ηλεκτρονικά στο e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Συνημμένα:

Έντυπο δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων