ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ Π.Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 27 Ιουλίου 2017

Σας ανακοινώνουμε την πρόταση τοποθέτησης διευθυντών σχολικών μονάδων όπως αυτή διατυπώθηκε με την αριθμ. 20 / 27-7-2017 Πράξη του Συμβουλίου επιλογής Διευθυντών Σχολικών μονάδων Π.Ε.( Π.Υ.Σ.Π.Ε. ) Β΄ Αθήνας  των παρακάτω  εκπαιδευτικών  στις αντίστοιχες  θέσεις Διευθυντών  4/θ  και άνω Δημοτικών σχολείων,   όλων των τύπων, της  Διεύθυνσης   Πρωτοβάθμιας  Εκπαίδευσης Β΄ Αθήνας  με  τριετή  θητεία,  η οποία  λήγει στις  31 - 7 ? 2020.

Επισημαίνουμε  ότι όσοι  εκπαιδευτικοί συμπεριλαμβάνονται στον κυρωμένο από τον Περιφερειακό Διευθυντή Εκπαίδευσης Αττικής τελικό ενιαίο αξιολογικό  πίνακα υποψηφίων Διευθυντών Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας και δεν τοποθετήθηκαν σε σχολικές μονάδες θα παραμείνουν στον σχετικό πίνακα για μια τριετία μέχρι 31-7-2020.

Επισυναπτόμενα:

Πρόταση πίνακα τοποθέτησης διευθυντών