Διοργάνωση Α΄ Κύκλου Σεμιναρίων με θέμα "Η ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΩΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ " του Κέντρου Παιδαγωγικής Υγιεινής.

Κατηγορία: Καινοτόμες Δράσεις Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 09 Ιανουαρίου 2019
 Σας ενημερώνουμε για τον  Α΄ Κύκλο Σεμιναρίων για Επιμόρφωση Εκπαιδευτικών της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης,  που διοργανώνει το Κέντρο Παιδοψυχικής Υγιεινής Αθήνας, για την πιλοτική εφαρμογή της ΠΑΡΕΜΒΑΣΗΣ με θέμα: «Η ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΩΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ».

Οι Ημερίδες θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή, 25/01/2019 και ώρα 14.00 μ.μ. - 20.00 μ.μ. και την Παρασκευή, 15/02/2019 και ώρα 14.00 μ.μ. - 20.00 μ.μ. , στο χώρο του Κέντρου Παιδοψυχικής Υγιεινής, Ηπείρου 17, Μουσείο-Αθήνα.

Επισυναπτόμενα:

Έγγραφο