ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΑΝΑΛΗΨΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ Π.Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ

Κατηγορία: Εκπαιδευτικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 09 Ιουνίου 2023 Γράφτηκε από τον/την Κώστας Λουλουδάκης

Καλούνται οι Διευθυντές και οι Διευθύντριες Σχολικών Μονάδων που τοποθετήθηκαν με την υπ’ αριθμ. Φ. 11.4/196/3790/19-04-2023 Απόφαση του Διευθυντή Π.Ε. Β΄ Αθήνας να προσέλθουν την Δευτέρα 19 Ιουνίου 2023 στα γραφεία της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας (Κηφισίας 18 & Γκύζη, Μαρούσι) και ώρα 08:30 π.μ., προκειμένου να κάνουν ανάληψη υπηρεσίας και να παραλάβουν το έγγραφο ανακοίνωσης της τοποθέτησής τους.

Στη συνέχεια θα πρέπει να μεταβούν στις σχολικές μονάδες που τοποθετούνται για την διαδικασία παράδοσης – παραλαβής.

Δ/νση Π.Ε. Β΄ Αθήνας

Σημείωση: Παρακαλούμε προσερχόμενοι να προσκομίσετε (σε 2 αντίγραφα) εκτυπωμένο και συμπληρωμένο το επισυναπτόμενο έντυπο αναφοράς ανάληψης υπηρεσίας.