Κατηγορία: Εκπαιδευτικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 16 Ιουνίου 2023 Γράφτηκε από τον/την Κώστας Λουλουδάκης

Σας ανακοινοποιούμε στο ορθό το ψηφιακά υπογεγραμμένο με αριθμό πρωτ. 67719/Η2/16-6-2023 έγγραφο του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων (ΥΠΑΙΘ) με Θέμα «Ανακοίνωση–Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για απόσπαση εκπαιδευτικών στα ελληνόφωνα τμήματα και στις θέσεις διδασκαλίας της ελληνικής γλώσσας στα αγγλόφωνα τμήματα του Σχολείου Ευρωπαϊκής Παιδείας στο Ηράκλειο Κρήτης για το σχολικό έτος 2023- 2024».

Για να δείτε το έγγραφο πατήστε εδώ.