Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 28 Δεκεμβρίου 2023

Το Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού καλεί τους μόνιμους εκπαιδευτικούς Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, οι οποίοι επιθυμούν να αποσπαστούν στην Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Στερεάς Ελλάδας, προκειμένου να οριστούν ως Συντονιστές Εκπαίδευσης Προσφύγων (ΣΕΠ) κατά το σχολικό έτος 2023-2024 στο ΕΔΠΦΑΑ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ, να υποβάλουν αίτηση από τη Δευτέρα 08-01-2024 μέχρι και την Παρασκευή 12-01-2024 και ώρα: 15:00.