Βραβείο Καθηγητή Γερμανικών 2011

Κατηγορία: Αποφάσεις ΠΥΣΠΕ Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 11 Φεβρουαρίου 2011

ΣΧΕΤ.: Το υπ? αριθμ. 17182/Ι//10-02-2011 έγγραφο του Υπ.Π.Δ.Β.Μ.Θ.. Στο πλαίσιο της προκήρυξης του διαγωνισμού για την απονομή του «Βραβείου Καθηγητή Γερμανικών 2011», σας κοινοποιούμε το έντυπο προκήρυξης του διαγωνισμού και το έντυπο υποβολής υποψηφιότητας (στα Γερμανικά και στα Ελληνικά). Η αίτηση για κάθε υποψήφιο καθηγητή γερμανικής γλώσσας θα πρέπει να συμπληρωθεί από το Διευθυντή του σχολείου ή άλλο πρόσωπο και να σταλεί απευθείας στη Γερμανική Πρεσβεία, με την υπογραφή του Διευθυντή του σχολείου, το αργότερο μέχρι τις 08.04.2011. Περισσότερες πληροφορίες παρέχονται στο Μορφωτικό Τμήμα της Γερμανικής Πρεσβείας και στην ιστοσελίδα www.athen.diplo.de.