Πραγματοποίηση Β΄ φάσης Εισαγωγικής Επιμόρφωσης Μόνιμων Νεοδιόριστων Εκπαιδευτικών Σχολικού Έτους 2010-11

Κατηγορία: Αποφάσεις ΠΥΣΠΕ Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 11 Φεβρουαρίου 2011

ΣΧΕΤ.: Το υπ? αριθμ. 26/07-02-2011 έγγραφο του 2ου Π.Ε.Κ. Αθήνας. Tο 2ο Π.Ε.Κ. Αθήνας θα πραγματοποιήσει τη Β΄ Φάση της Εισαγωγικής Επιμόρφωσης Μόνιμων Νεοδιόριστων Εκπαιδευτικών σχολ. έτους 2010-11, συνολικής διάρκειας 30 ωρών, από τις 14 έως τις 18 Φεβρουαρίου 2011. Υπόχρεοι να παρακολουθήσουν το πρόγραμμα είναι όσοι περάτωσαν επιτυχώς την Α΄ Φάση της Εισαγωγικής Επιμόρφωσης και είχαν διδακτική προϋπηρεσία λιγότερη από 8 μήνες. Λεπτομέρειες για τη διεξαγωγή της εισαγωγικής επιμόρφωσης καθώς και τα ονόματα των υπόχρεων περιέχονται στο συνημμένο έγγραφο.