ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ - Εισαγωγή/Επικαιροποίηση Στοιχείων στο Survey Όλων των Σχολικών Μονάδων

Κατηγορία: Αποφάσεις ΠΥΣΠΕ Δημοσιεύθηκε : Σάββατο, 19 Φεβρουαρίου 2011

Όλες οι σχολικές μονάδες πρέπει να φροντίσουν να έχουν εισαχθεί όλα τα απαραίτητα στοιχεία στο σύστημα survey και ειδικότερα  στοιχεία που αφορούν στη λειτουργία της σχολικής μονάδας, δηλαδή τα στοιχεία του σχολείου, του μαθητικού δυναμικού και των εκπαιδευτικών το αργότερο μέχρι τις 4 Mαρτίου για να είναι δυνατή η επεξεργασία των στοιχείων των σχολικών μονάδων για τις περαιτέρω ενέργειες ενόψει της ολοκλήρωσης των διαδικασιών υπολογισμού κενών θέσεων, μεταθέσεων, αποσπάσεων και προγραμματισμού των διορισμών για ομαλή έναρξη του επόμενου σχολικού έτους 2011-2012. Για οποιοδήποτε τεχνικό θέμα καταχώρισης των στοιχείων στο σύστημα survey μπορείτε να απευθύνεσθε -πέραν των ανωτέρω για διοικητικής φύσεως θέματα- στα τηλέφωνα της Δ/νσης  Λειτ. Ανάπτ. Πληρ.Συστημάτων: 210 344 2029 και 210 344 2934. Διαβάστε τη νέα εγκύκλιο του Υπ.Π.Δ.Β.Μ.Θ...