18ος Πανελλήνιος Διαγωνισμός Μαθητικών Εφημερίδων και Περιοδικών της Εφημερίδας "ΤΑ ΝΕΑ"

Κατηγορία: Αποφάσεις ΠΥΣΠΕ Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 17 Φεβρουαρίου 2011

Η εφημερίδα "ΤΑ ΝΕΑ" διοργανώνει τον 18ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Μαθητικών Εφημερίδων και Περιοδικών, στο οποίο μπορούν να συμμετάσχουν, με το δικό τους έντυπο, μαθητές Δημοτικών, Γυμνασίων και Λυκείων από ολόκληρη τη χώρα, την Κύπρο και τα ελληνόφωνα σχολεία του εξωτερικού. Οι συμμετοχές θα αποσταλούν στην εφημερίδα "ΤΑ ΝΕΑ", Μιχαλακοπούλου 80, Τ.Κ. 11528, Αθήνα, με την ένδειξη: "Για τον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Μαθητικών Εντύπων" και γίνονται δεκτές μέχρι και 31 Μαρτίου 2011.