2ο Πανελλήνιο Συμπόσιο «Με τον Παλμό του Πολιτισμού για ένα Ζωντανό Σχολείο»

Κατηγορία: Πολιτιστικά Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 21 Μαρτίου 2011

ΠΕΕΠΟΘΕΕνημερωθείτε σχετικά με τη δυνατότητα προεγγραφής στα εργαστήρια του 2ου Πανελλήνιου Συμποσίου «Με τον παλμό του Πολιτισμού για ένα ζωντανό σχολείο». Η προεγγραφή αφορά αποκλειστικά τα εργαστήρια που θα πραγματοποιηθούν το Σάββατο 2 Απριλίου. Δικαίωμα προεγγραφής έχουν όλοι οι ταμειακώς τακτοποιημένοι σύνεδροι, εκπαιδευτικοί, μαθητές, εισηγητές, εμψυχωτές κλπ. που επιθυμούν να συμμετάσχουν στα εργαστήρια. Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην επιστολή πρόσκλησης και στη λεπτομερή περιγραφή των εργαστηρίων. Δείτε τη αφίσα του συμποσίου.