Αποστολή Κατάστασης Μαθητών Ολοήμερων Τμημάτων

Κατηγορία: Αποφάσεις ΠΥΣΠΕ Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 24 Μαρτίου 2011

Υπενθυμίζεται ότι για τις ειδικότητες ΠΕ19-20, ΠΕ32, ΠΕ18.41, ΠΕ16 και ΠΕ08 απαιτείται και η αποστολή της κατάστασης μαθητών ολοήμερων τμημάτων στα οποία απασχολούνται οι ειδικότητες αυτές (θα τη βρείτε στα ΕΝΤΥΠΑ ΕΣΠΑ). Παρακαλούνται οι Δ/ντές, Δ/ντριες των σχολείων στα οποία εργάζονται εκπαιδευτικοί των παραπάνω ειδικοτήτων και πληρώνονται από το ΕΣΠΑ όπως μεριμνήσουν για την άμεση αποστολή των καταστάσεων. Οι καταστάσεις θα σταλούν μέσω των αρμόδιων γραφείων στη Διεύθυνση.

Διαβάστε το σχετικό έγγραφο υπ' Αριθμ. Φ12.1/1315/24-3-2011 ().