Επιμορφωτική Ημερίδα με Τίτλο «Προστασία των Μικρών Τηλεθεατών» και Εκδήλωση Βράβευσης των Σχολείων που Διακρίθηκαν στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό ?Τα Παιδιά Γράφουν και Ζωγραφίσουν για τα Τηλεοπτικά τους Δικαιώματα?

Κατηγορία: Αποφάσεις ΠΥΣΠΕ Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 30 Μαρτίου 2011

Πατήστε στην εικόνα - Πρόσκληση

Το Υπ.Π.Δ.Β.Μ.Θ. και η Διεύθυνση Π.Ε. Ν. Σερρών σας καλούν στην ημερίδα με τίτλο "Προστασία των μικρών τηλεθεατών" που θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα Γαλάτεια Σαράντη του Υπουργείου την Τρίτη 5 Απριλίου 2011 και ώρα 12:00μ.μ.. Παράλληλα, θα παρουσιαστούν τα αποτελέσματα του πανελλήνιου διαγωνισμού με θέμα «Τα παιδιά ζωγραφίζουν και γράφουν για τα τηλεοπτικά τους δικαιώματα». Ενημερωθείτε διαβάζοντας το σχετικό δελτίο τύπου ...