ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΑΠΟΦΑΣΗΣ ΠΥΣΠΕ 31-03-2011

Κατηγορία: Συνεδριάσεις-Ημερήσια Διάταξη Δημοσιεύθηκε : Σάββατο, 02 Απριλίου 2011

Ανακοινώνουμε περίληψη της απόφασης () της συνεδρίασης του ΠΥΣΠΕ της 31-03-2011. Επιθυμία του συμβουλίου είναι η άμεση και επίσημη ενημέρωση των εκπαιδευτικών της Β΄ Αθήνας, με σεβασμό στα προσωπικά δεδομένα του υπαλλήλου και την υπηρεσιακή δεοντολογία. Οι τοποθετήσεις των ωρομισθίων του κλάδου ΠΕ 11 έγιναν με την απόλυτη αξιολογική σειρά του πίνακα και σύμφωνα με τη δήλωση προτίμησής τους.

Καλούνται οι ωρομίσθιοι τη Δευτέρα 4 Απριλίου στις 8.30 π.μ να παρουσιαστούν στη Δ/νση, για να υπογράψουν τη σύμβασή τους και την ίδια ημέρα να αναλάβουν και υπηρεσία στα σχολεία τους, για να αρχίσει και η μισθοδοσία τους.

Ο Πρόεδρος του ΠΥΣΠΕ  Β΄ ΑΘΗΝΑΣ

Πάρις  Βεντήρης