Σεμινάριο - 2ο Summer School στη Σχολική Ψυχολογία

Κατηγορία: Αποφάσεις ΠΥΣΠΕ Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 08 Απριλίου 2011

Πατήστε για μεγέθυνση - Summer School στη Σχολική ΨυχολογίαΤο σεμινάριο "2ο Summer School στη Σχολική Ψυχολογία" διοργανώνεται από το Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα Σχολικής Ψυχολογίας και το Κέντρο Έρευνας και Εφαρμογών Σχολικής Ψυχολογίας του Πανεπιστημίου Αθηνών σε συνεργασία με τον Κλάδο Σχολικής Ψυχολογίας της Ελληνικής Ψυχολογικής Εταιρείας και του Δικτύου Αποφοίτων Μεταπτυχιακού Σχολικής Ψυχολογίας Πανεπιστημίου Αθηνών. Το σεμινάριο απευθύνεται σε ψυχολόγους, εκπαιδευτικούς όλων των βαθμίδων, στελέχη εκπαίδευσης, ειδικούς παιδαγωγούς και μεταπτυχιακούς φοιτητές ψυχολογίας και παιδαγωγικών. Περισσότερες πληροφορίες στη διεύθυνση http://schoolpsych.psych.uoa.gr.

Εμφανίσεις: 2078