Προκήρυξη Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού με Τίτλο: ΣΧΟΛΙΚΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ ??Τρέφομαι μεσογειακά, ζω καλύτερα??

Κατηγορία: Ανακοινώσεις - Εγκύκλιοι - Ημερίδες - Συνέδρια Α.Υ Δημοσιεύθηκε : Σάββατο, 09 Απριλίου 2011

Το Υ.Π.Δ.Β.Μ.Θ. προκηρύσσει πανελλήνιο μαθητικό  διαγωνισμό (έγγραφο υπ?αριθμ. Πρωτ. 37308/Γ7/29-3-2011 του Υ.Π.Δ.Β.Μ.Θ. ) , με το παραπάνω θέμα, στις ακόλουθες κατηγορίες:

1.      Παραδοσιακή συνταγή μαγειρικής

2.      Δημιουργία πρωτότυπου έργου ζωγραφικής

3.      Σχεδιασμός πρωτότυπης αφίσας

4.      Δημιουργία ψηφιακού video διάρκειας έως 5 λεπτά,

Η συμμετοχή είναι προαιρετική . Οι αιτήσεις υποβάλλονται ηλεκτρονικά, από 5 Απριλίου ως 5 Μαΐου 2011, στο site  www.i-create.gr. Ο διαγωνισμός θα πραγματοποιηθεί χωρίς δαπάνη για το Δημόσιο.