Στατιστικά Στοιχεία Διαδικασίας Επιλογής Δ/ντών Σχολικών Μονάδων Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας

Κατηγορία: Νομοθεσία Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 28 Ιουνίου 2011

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΕΚΥΨΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ Δ/ΝΤΩΝ-ΝΤΡΙΩΝ ΣΤΙΣ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ Π.Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ - Του Τμήματος Μηχανογράφησης της Δ/νσης, .

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΕΚΥΨΑΝ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΤΩΝ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ ΕΠΙΛΟΓΗΣ Δ/ΝΤΩΝ-ΝΤΡΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ Π.Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ - Του Τμήματος Μηχανογράφησης της Δ/νσης, .

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΠΙΝΑΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΣΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Π.Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ - Του Ελευθέριου Δ. Βλαχομήτρου, Δάσκαλου, Msc of sciences in Statistics, .

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΕΚΥΨΑΝ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΤΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΤΟΥ ΠΙΝΑΚΑ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ Δ/ΝΤΩΝ ΤΗΣ Δ/ΝΣΗΣ Π.Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ - Του Τμήματος Μηχανογράφησης της Δ/νσης, .