Μουσική Βραδιά ? Αφιέρωμα στο Νίκο Γκάτσο, από το 4ο και 8ο Δημ. Σχ. Χαλανδρίου

Κατηγορία: Φωτογραφικό Υλικό Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 02 Ιουνίου 2011

Τη Δευτέρα 30 Μαΐου 2011, με αφορμή τα 100 χρόνια από τη γέννηση του Νίκου Γκάτσου, το 4ο και 8ο Δημ. Σχ. Χαλανδρίου διοργάνωσαν «Μουσική βραδιά» με τίτλο "ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΣΤΑ ΠΑΝΙΑ". Οι μαθητές της Ε΄ τάξης των σχολείων ερμήνευσαν απολαυστικές μελωδίες σε στίχους του μεγάλου ποιητή.

Συγχαρητήρια αξίζουν στους συμμετέχοντες μαθητές, καθώς και στους κ.κ. Αντύπα Ερατώ και Γκρέκα Λάμπρο, υπεύθυνους εκπαιδευτικούς, Γιώργο Κουσουνάδη, μουσικό, Βασιλική Σταμούλη και Αναστασία Γκάτσου, Διευθύντριες των σχολείων. Την εκδήλωση τίμησε με την παρουσία του, ο Δ/ντής Δ/νσης Π.Ε. Β΄Αθήνας, κ. Πάρις Βεντήρης.

Δείτε φωτογραφίες?

Ο Δ/ντής Δ/νσης Π.Ε. Β΄Αθήνας, κ. Βεντήρης απευθύνει χαιρετισμό.
Ο Δ/ντής Δ/νσης Π.Ε. Β΄Αθήνας, κ. Βεντήρης συγχαίρει τη Δ/ντρια του 8ου Δ.Σ. Χαλανδρίου, κ. Γκάτσου.
Στιγμιότυπο από την εκδήλωση...
Ο Δ/ντής Δ/νσης Π.Ε. Β΄Αθήνας, κ. Βεντήρης απευθύνει χαιρετισμό.