Ημερίδα Αγωγής Υγείας με Θέμα την Ασφαλή Χρήση του Διαδικτύου για Γονείς Μαθητών Σχολείων Μελισσίων, Παλαιάς Πεντέλης και Νέας Πεντέλης

Κατηγορία: Καινοτόμες Δράσεις Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 22 Φεβρουαρίου 2012

Σας ενημερώνουμε ότι η Υπεύθυνη Αγωγής Υγείας της Δ/νσής μας, οι Δ/ντές των Δημοτικών Σχολείων Μελισσίων, Παλαιάς Πεντέλης, Νέας Πεντέλης και η Προϊσταμένη του 1ου Νηπ/γείου Μελισσίων, σε συνεργασία με το Ελληνικό Κέντρο Ασφαλούς Διαδικτύου οργανώνουν επιμορφωτική ημερίδα για τους γονείς των μαθητών των Δημοτικών Σχολείων και Νηπ/γείων Μελισσίων, Παλαιάς Πεντέλης και Νέας Πεντέλης με τίτλο: «WWW. ΑΣΦΑΛΗΣ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ@O ΡΟΛΟΣ ΤΩΝ ΓΟΝΕΩΝ» την Τετάρτη 7 Μαρτίου 2012 στο Κολυμβητήριο - Διασχολικό Αθλητικό Κέντρο του Δήμου Μελισσίων (Υψηλάντου & Παναγούλη, τηλ. 210 8104082) και ώρες 18:00 έως 20:30. Ενημερωθείτε αναλυτικά από το με αριθμ. πρωτ. 2382/21-02-2011 έγγραφο της Δ/νσής μας .