Ενημερωτική Οδηγία 2 του Δ/ντή Π.Ε. Β΄ Αθήνας

Κατηγορία: Χιόνι Δημιουργήθηκε : Τρίτη, 31 Ιανουαρίου 2012 Τελευταία ενημέρωση : Πέμπτη, 09 Οκτωβρίου 2014 Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 31 Ιανουαρίου 2012
Η επικοινωνία της Διεύθυνσης με τους Δημάρχους των περιοχών που παρουσιάζουν ιδιαίτερα προβλήματα, δεν ανέφερε εντολή για κλείσιμο σχολείων. Επομένως, οι Διευθυντές-ντριες Δημοτικών Σχολείων, οι Προϊσταμένες των Νηπιαγωγείων και οι εκπαιδευτικοί, οφείλουν να παρουσιαστούν κανονικά στα σχολεία τους, να αναλάβουν κάθε πρωτοβουλία για την ασφάλεια των μαθητών και να μας ενημερώσουν εντός της ημέρας για την κατάσταση στους σχολικούς χώρους.

Η κατάσταση εκτιμάται συνεχώς, γι αυτό παρακαλούμε να ενημερώνεστε διαρκώς από την ιστοσελίδα μας?

Ο Διευθυντής Π.Ε. Β΄ Αθήνας

Πάρις Βεντήρης