Ενημερωτική Οδηγία 5 του Δ/ντή Π.Ε. Β΄ Αθήνας

Κατηγορία: Χιόνι Δημιουργήθηκε : Τετάρτη, 01 Φεβρουαρίου 2012 Τελευταία ενημέρωση : Πέμπτη, 09 Οκτωβρίου 2014 Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 01 Φεβρουαρίου 2012

Οι Διευθυντές ? Διευθύντριες Δημοτικών Σχολείων και οι Προϊστάμενες Νηπιαγωγείων όπου υπάρχουν σοβαρά προβλήματα στα διδακτήρια και στην πρόσβαση των μαθητών παρακαλούνται να μας ενημερώσουν αποκλειστικά με ηλεκτρονικό τρόπο, και στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. για την κατάσταση που διαμορφώνεται στα σχολεία - νηπιαγωγεία και τη δυνατότητα λειτουργίας τους.

Στους Δήμους που υπάρχουν έντονα καιρικά φαινόμενα πρέπει να υπάρχει συνεχής αμφίδρομη ενημέρωση, για αυτό και να παρακολουθείτε την ιστοσελίδα της Δ/νσης.

Τα τηλέφωνα 210- 6018087 & 6946-004555 σε εξαιρετικές περιπτώσεις παραμένουν ενεργά.

Ο Διευθυντής Π.Ε. Β΄ Αθήνας

Πάρις Βεντήρης