15ος Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός Κατασκευής Ξύλινης Φωλιάς για Πουλιά

Κατηγορία: Καινοτόμες Δράσεις Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 19 Μαρτίου 2012

Πατήστε πάνω στην εικόνα για να τη μεγεθύνετεΣας γνωρίζουμε ότι με το υπ' αριθμ. πρωτ. 28456/Γ7/16-03-2012 έγγραφο του ΥΠΔΒΜΘ εγκρίνεται η πραγματοποίηση του 15ου Πανελλήνιου Διαγωνισμού Κατασκευής Ξύλινης Φωλιάς για Πουλιά που διοργανώνει το 2ο ΕΠΑΛ Γαλατσίου σε συνεργασία με την Ελληνική Ορνιθολογική Εταιρεία και το Δήμο Γαλατσίου. Στο διαγωνισμό μπορούν να συμμετάσχουν όλα τα σχολεία Α/θμιας Εκπ/σης στέλνοντας τις συμμετοχές τους μέχρι την Πέμπτη 24 Μαΐου 2012 στο 2ο ΕΠΑΛ Γαλατσίου (Ταϋγέτου 60 & Πασσώβ 8, ΤΚ 11141, Γαλάτσι). Πατήστε πάνω στην αφίσα για να τη μεγεθύνετε και διαβάστε τους όρους του διαγωνισμού .