Πρόσκληση Εκπαιδευτικών Δημοτικών Σχολείων 24ης Περιφέρειας σε Επιμορφωτικές Ημερίδες

Κατηγορία: Δημοτική Εκπαίδευση Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 04 Μαϊος 2012
Σας γνωρίζουμε ότι ο Σχολικός Σύμβουλος 24ης Εκπαιδευτικής Περιφέρειας Αττικής Δρ. Αθανάσιος Γιαννίκας προγραμματίζει έξι επιμορφωτικές ημερίδες - μία ανά τάξη Δημοτικού Σχολείου - για τους εκπαιδευτικούς ΠΕ70 των σχολείων αρμοδιότητάς του με θέμα: "Η σύζευξη θεωρίας και εκπαιδευτικής πράξης στο σύγχρονο ελληνικό Δημοτικό Σχολείο". Ενημερωθείτε για τον προγραμματισμό των συναντήσεων από το υπ' αριθμ. πρωτ. 74/26-4-2012 έγγραφο του Σχολικού Συμβούλου.