Πρόσκληση Εκπαιδευτικών Κλάδων ΠΕ05, ΠΕ07, ΠΕ08, ΠΕ19, ΠΕ20, ΠΕ32, Αποσπασμένων από ΠΥΣΔΕ στο ΠΥΣΠΕ Β? Αθήνας για Υποβολή Αιτήσεων Προσωρινής Τοποθέτησης εντός του ΠΥΣΠΕ Β? Αθήνας, για το Σχολικό Έτος 2012-2013

Κατηγορία: Προσκλήσεις/Ανακοινώσεις (Υπεραριθμίες) Δημιουργήθηκε : Δευτέρα, 03 Σεπτεμβρίου 2012 Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 03 Σεπτεμβρίου 2012

Σύμφωνα με το έγγραφο υπ' αριθμ. πρωτ. Φ.11.3/9602/03-09-2012 της Δ/νσης Π.Ε. Β΄Αθήνας , το ΠΥΣΠΕ Β΄Αθήνας

καλεί

τους εκπαιδευτικούς κλάδων ΠΕ05, ΠΕ07, ΠΕ08, ΠΕ19, ΠΕ20, ΠΕ32 που αποσπάστηκαν από άλλα ΠΥΣΔΕ στο ΠΥΣΠΕ Β?Αθήνας με τη β? φάση των αποσπάσεων (αλφαβ. πίνακας 1 ) να υποβάλουν αναφορά ανάληψης υπηρεσίας και δήλωση προσωρινής τοποθέτησης την Τρίτη, 4-9-2012 και ώρα 10.00 στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίας Παρασκευής (Αγίου Ιωάννου, 27, τηλ. 210 6392290).

Επισημαίνουμε τα εξής:

Θα συμπληρώσετε και θα εκτυπώσετε τα έντυπα αναφοράς ανάληψης υπηρεσίας και δήλωσης τοποθέτησης και θα τα καταθέσετε στο 1ο Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής.

Στη δήλωση τοποθέτησης θα επιλέξετε δήμους και όχι σχολικές μονάδες.

Οι τοποθετήσεις θα είναι προσωρινές. Θα οριστικοποιηθούν όταν ολοκληρωθεί η Διάθεση των εκπαιδευτικών από το ΠΥΣΔΕ Β? Αθήνας που προηγείται καθώς και η πρόσληψη των αναπληρωτών από το πρόγραμμα ΕΣΠΑ που αφορά αποκλειστικά και μόνο στις σχολικές μονάδες με ΕΑΕΠ.

Πίνακες - Έντυπα:

1. Αλφαβητικός πίνακας εκπαιδευτικών αποσπασμένων από ΠΥΣΔΕ στο ΠΥΣΠΕ Β? Αθήνας