Πρόσκληση Eκπαιδευτικών Π/βάθμιας και Δ/βάθμιας Εκπ/σης για Υποβολή Αιτήσεων Αποσπάσεων από ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ, Μουσικά Γυμνάσια-Λύκεια, Καλλιτεχνικά Γυμνάσια-Λύκεια, Διαπολιτισμικά Σχολεία & Εκκλησιαστικά Σχολεία για το διδακτικό έτος 2013-2014

Κατηγορία: Προσκλήσεις/Ανακοινώσεις (Αποσπάσεις) Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 15 Ιουλίου 2013

Με το υπ'αριθμ. πρωτ. 93958/Δ1/12-07-2013  έγγραφο το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων στο πλαίσιο της διαδικασίας διενέργειας των αποσπάσεων σε σχολικές μονάδες κατά το σχολικό έτος 2013-2014

κ α λ ε ί

τους εκπαιδευτικούς πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, οι οποίοι επιθυμούν να υποβάλουν αίτηση απόσπασης για το διδακτικό έτος 2013-2014,  για τις ακόλουθες περιπτώσεις:

α) από ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ,

β) σε Μουσικά Γυμνάσια-Λύκεια,

γ) σε Καλλιτεχνικά Γυμνάσια-Λύκεια,

δ) σε Διαπολιτισμικά Σχολεία και

ε) σε Εκκλησιαστικά Σχολεία

Προθεσμία υποβολής αιτήσεων ορίζεται: από 15-07-2013 μέχρι 19-07-2013. Η προθεσμία αυτή είναι αποκλειστική και ουδεμία παράταση θα δοθεί.

Επισυναπτόμενα:

Εγκύκλιος Αποσπάσεων από ΠΥΣΔΕ/ΠΥΣΠΕ