Ανακοίνωση Συμπληρωματικών Τοποθετήσεων Εκπαιδευτικών Κλάδου ΠΕ60 Νηπιαγωγών της Διεύθυνσης Π.Ε. Β? Αθήνας

Κατηγορία: Μεταθέσεις 2013 Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 15 Ιουλίου 2013

Σας ανακοινώνουμε τους πίνακες των Συμπληρωματικών Μεταθέσεων - Οριστικών Τοποθετήσεων (Β? Φάση) Νηπιαγωγών Γενικής Αγωγής (Έγγραφο υπ' αριθμ. πρωτ. Φ.11.2/8311/15-7-2013 ).

Υπενθυμίζουμε ότι οι αιτήσεις για Απόσπαση Εντός του ΠΥΣΠΕ Β? Αθήνας υποβάλλονται μέχρι και σήμερα, 15 Ιουλίου μέσω της ηλεκτρονικής φόρμας που διατίθεται στην ιστοσελίδα μας.

Οι εκπαιδευτικοί που παραμένουν στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ Β? Αθήνας θα κληθούν να δηλώσουν σχολικές μονάδες για προσωρινή τοποθέτηση στο τέλος Αυγούστου.

Επισυναπτόμενα:

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΕΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ