Ενημερωτικό Σημείωμα για την Προσωρινή Τοποθέτηση των Μεταταχθέντων Εκπαιδευτικών στις Σχολικές Μονάδες της Δ/νσης Π.Ε. Β' Αθήνας

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημιουργήθηκε : Κυριακή, 08 Σεπτεμβρίου 2013 Δημοσιεύθηκε : Κυριακή, 08 Σεπτεμβρίου 2013

Σας ενημερώνουμε ότι οι εκπαιδευτικοί που μετατάχθηκαν στη Δ/νση Β? Αθήνας σύμφωνα με την αριθμ. ΦΕΚ986/03-09-2013.τ.Γ? ΑΔΑ:ΒΛ979-ΣΚΒ θα τοποθετηθούν προσωρινά στις σχολικές μονάδες της Δ/νσης Β? Αθήνας βάσει προσωρινού μοριακού πίνακα που θα καταρτιστεί λαμβάνοντας υπόψιν τα μόρια μετάταξής τους καθώς και τις δηλώσεις τοποθέτησής τους (συμπεριλαμβανομένων και των σχετικών δικαιολογητικών που κατέθεσαν).

Σας επισημαίνουμε ότι, όταν ολοκληρωθεί: η αποστολή των Π.Μ. των εκπαιδευτικών απο τα ΠΥΣΔΕ προέλευσης και η εισαγωγή των μορίων μετάθεσης στο σύστημα e-datacenter, θα αναρτηθεί και ο τελικός αξιολογικός πίνακας μορίων βάσει του οποίου θα γίνουν οι τελικές προσωρινές τοποθετήσεις τους στα σχολεία.