Ενημερωτικό Σημείωμα για την Υποβολή Δήλωσης Προσωρινής Τοποθέτησης των Μεταταχθέντων Εκπαιδευτικών Κλάδου ΠΕ05 και ΠΕ07 στις Σχολικές Μονάδες της Δ/νσης Π.Ε. Β' Αθήνας

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημιουργήθηκε : Κυριακή, 08 Σεπτεμβρίου 2013 Δημοσιεύθηκε : Κυριακή, 08 Σεπτεμβρίου 2013

Σύμφωνα με το έγγραφο υπ'αριθμ. πρωτ. 9650/6-9-2013 της Δ/νσης Π.Ε. Β΄Αθήνας , σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου 2013 μετά τις 14:00 θα ανακοινωθούν τα λειτουργικά κενά για τους κλάδους ΠΕ05 και ΠΕ07 καθώς και οι αντίστοιχες ομάδες σχολείων στη Δ/νση Π.Ε. Β? Αθήνας προκειμένου στη συνέχεια να υποβάλετε ηλεκτρονικά την προσωρινή δήλωση τοποθέτησής σας.