Πρόσκληση προς Εκπαιδευτικούς ΠΕ70, ΠΕ 60 και ΠΕ06 που Αποσπάστηκαν στη Δ/νση Π.Ε. Β? Αθήνας για Ανάληψη Υπηρεσίας και Δήλωση Προτίμησης Προσωρινής Τοποθέτησης στις Σχολικές Μονάδες της Δ/νσης

Κατηγορία: Προσκλήσεις Δημιουργήθηκε : Κυριακή, 08 Σεπτεμβρίου 2013 Δημοσιεύθηκε : Κυριακή, 08 Σεπτεμβρίου 2013

Σύμφωνα με το έγγραφο υπ'αριθμ. πρωτ. 9649/6-9-2013 της Δ/νσης Π.Ε. Β΄Αθήνας , καλούνται οι αποσπασμένοι εκπαιδευτικοί των παραπάνω κλάδων να παρουσιαστούν την Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου 2013 από τις 10:00 έως τις 12:00 στο 1ο Δημ. Σχολ. Αγίας Παρασκευής (Αγίου Ιωάννου 27,τηλ. 210 6392290) για να κάνουν ανάληψη υπηρεσίας.

Επισημαίνεται ότι ταυτόχρονα με την ανάληψη υπηρεσίας θα υποβληθεί από τους εκπαιδευτικούς και η δήλωση προσωρινής τοποθέτησής τους με βάση τα λειτουργικά κενά που θα αναρτηθούν στην ιστοσελίδα μετά τη συνεδρίαση του ΠΥΣΠΕ αύριο Δευτέρα μετά τις 14:00.

Προκειμένου να αποφευχθούν καθυστερήσεις και άσκοπες αναμονές, μπορείτε να εκτυπώσετε τα έντυπα ανάληψης υπηρεσίας και δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων , και να τα παραδώσετε συμπληρωμένα και υπογεγραμμένα.