Ενημερωτικό Σημείωμα για τις Τοποθετήσεις Υπεραρίθμων

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Διευθυντή Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 10 Σεπτεμβρίου 2013

Οι τοποθετήσεις των υπεραρίθμων θα γίνουν το απόγευμα, δεδομένου ότι πρέπει να γίνει εκ νέου διασταύρωση από το σύστημα καταγραφής Survey, λόγω των οδηγιών που περιγράφονται στο υπ' αριθμ. πρωτ. 125334/Γ1/9-9-2013 έγγραφο του ΥΠΑΙΘ.

Οι Διευθυντές των Σχολικών Μονάδων οφείλουν και πρέπει ΑΜΕΣΑ (μέχρι τις 12:00 σήμερα) να επικαιροποιήσουν για τις όποιες αλλαγές στο Survey, διότι, όπου αυτό δεν γίνεται σωστά, έχουν οι ίδιοι την ευθύνη για τις ελλείψεις και τα πλεονάσματα που καταγράφονται στις Σχολικές τους Μονάδες.