Πρόσκληση προς Μεταταχθέντες Εκπαιδευτικούς κλ. ΠΕ05 και ΠΕ07 για Υποβολή Δήλωσης Προσωρινής Τοποθέτησης

Κατηγορία: Προσκλήσεις Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 11 Σεπτεμβρίου 2013

Καλούνται οι μεταταχθέντες εκπαιδευτικοί κλάδων ΠΕ05 και ΠΕ07 να υποβάλουν δήλωση προσωρινής τοποθέτησης βάσει των ομάδων σχολείων όπως αυτές προσδιορίστηκαν και οριστικοποιήθηκαν με την αριθ. 27/8-9-2013 Πράξη του ΠΥΣΠΕ Β? Αθήνας μέχρι την Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου στις 15:00 με fax: 210-8063626.

Για την ευκολότερη συμπλήρωση της δήλωσης παρακαλούμε να αναγράφετε το σχολείο ανάληψης υπηρεσίας που αναφέρεται σε κάθε ομάδα.

Επισυναπτόμενα:

Δήλωση Προτίμησης