Προσωρινές Τοποθετήσεις Εκπαιδευτικών Κλ. ΠΕ60-Νηπιαγωγών Aποσπασμένων από άλλα ΠΥΣΠΕ και από Αποσπάσεις εντός ΠΥΣΠΕ στις Σχ. Μονάδες της Δ/νσης ΠΕ Β΄Αθήνας για το Σχ. Έτος 2013-2014

Κατηγορία: Προσωρινές Τοποθετήσεις Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 12 Σεπτεμβρίου 2013

Το ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας, με την αρ. 30/12-09-2013 Πράξη του, τοποθέτησε προσωρινά τους αποσπασμένους κατά προτεραιότητα και από άλλα ΠΥΣΠΕ εκπαιδευτικούς Κλ. ΠΕ60-Νηπιαγωγών, και εξέτασε τις αιτήσεις των εκπαιδευτικών του ίδιου κλάδου για απόσπαση εντός ΠΥΣΠΕ για ειδικούς λόγους, για το Σχολικό Έτος 2013-2014:

Τοποθετήσεις Εκπαιδευτικών Κλ. ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ  (12-9-2013)

Οι παραπάνω εκπαιδευτικοί οφείλουν να παρουσιαστούν την Παρασκευή 13-09-2013 στα σχολεία που τοποθετήθηκαν για να αναλάβουν υπηρεσία και οι Προϊσταμένες των Νηπιαγωγείων να ενημερώσουν ΑΜΕΣΑ το σύστημα καταγραφής Survey.