Πρόσκληση για υποβολή δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων με ΕΑΕΠ από Αναπληρωτές Εκπαιδευτικούς ΕΣΠΑ

Κατηγορία: Προσκλήσεις Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 30 Σεπτεμβρίου 2013

Προσκαλούνται οι εκπαιδευτικοί κλάδων ΠΕ08-ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ, ΠΕ16-ΜΟΥΣΙΚΗΣ, και ΠΕ32-18.41-ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ/ΔΡΑΜΑΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ, οι οποίοι προσλήφθηκαν μέσω ΕΣΠΑ για να τοποθετηθούν σε σχολικές μονάδες με ΕΑΕΠ της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας, να υποβάλουν προς το ΠΥΣΠΕ δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων, από σήμερα Δευτέρα 30-9-2013 και μέχρι αύριο, Τρίτη 1-10-2013, και ώρα 10:00 π.μ., αποκλειστικά με ηλεκτρονικό τρόπο, συμπληρώνοντας τη φόρμα που διατίθεται για το σκοπό αυτό στο σύνδεσμο http://www.dipevath.gr/index.php?option=com_forme&fid=8.

Για την υποβολή της παραπάνω δήλωσης, παρακαλούνται οι εκπ/κοί να λάβουν υπόψη τους παρακάτω πίνακες με τα λειτουργικά κενά ανά ειδικότητα:

Πίνακας λειτουργικών κενών ΠΕ08-ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ

Πίνακας λειτουργικών κενών ΠΕ16-ΜΟΥΣΙΚΗΣ