Ενημέρωση για την Τοποθέτηση Αναπληρωτών Κλ. ΠΕ60-60.50 και ΠΕ70-70.50-71 που Προσλήφθηκαν μέσω ΕΣΠΑ για το Πρόγραμμα Παράλληλης Στήριξης

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Κυριακή, 06 Οκτωβρίου 2013

Σας ενημερώνουμε ότι εντός της ημέρας θα ανακοινωθούν οι τοποθετήσεις των εκπαιδευτικών Κλ. ΠΕ60.50-61 και ΠΕ70-70.50-71 που τοποθετήθηκαν στο ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας μέσω των πράξεων «Πρόγραμμα εξειδικευμένης εκπαιδευτικής υποστήριξης για ένταξη μαθητών με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες ? Άξονας Προτεραιότητας 1», «Πρόγραμμα εξειδικευμένης εκπαιδευτικής υποστήριξης για ένταξη μαθητών με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες ? Άξονας Προτεραιότητας 2» και «Πρόγραμμα εξειδικευμένης εκπαιδευτικής υποστήριξης για ένταξη μαθητών με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες ? Άξονας Προτεραιότητας 3» του Ε.Π. «Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση».

Παρακαλούνται οι συγκεκριμένοι εκπαιδευτικοί να ενημερώνονται από την ιστοσελίδα της Δ/νσης Π.Ε. Β' Αθήνας.