Αφυπηρέτηση Σχολικών Συμβούλων της Περιφέρειάς μας

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Διευθυντή Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 09 Ιανουαρίου 2014

Σε μια σεμνή και εγκάρδια αντάμωση, οι Σχολικοί Σύμβουλοι με την παρουσία και του Διευθυντή Εκπαίδευσης, τίμησαν τη Σχολική Σύμβουλο της 29ης Περιφέρειας κ.Μαυρομμάτη Θεοδώρα και τη Σχολική Σύμβολο Προσχολικής Αγωγής της 2ης Περιφέρειας κ. Καπέλου Αικατερίνη, για την προσφορά τους στην εκπαίδευση. Υπηρέτησαν με ζήλο, δοτικότητα και κατάθεση ψυχής την εκπαίδευση , τίμησαν το θεσμό του Σχολικού Συμβούλου με το επιστημονικό κύρος, την εργατικότητα και τη καθημερινή παρουσία τους στα σχολεία, κοντά και δίπλα σε κάθε εκπαιδευτικό. Τις ευχές μας να είναι γερές, χαρούμενες και δημιουργικές και ένα μεγάλο αυθεντικό ευχαριστώ για την προσφορά τους στην εκπαίδευση.