Προκήρυξη κενών οργανικών θέσεων Δημοτικών Σχολείων Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης Δ/νσης Π.Ε. Ανατολικής Θεσσαλονίκης

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Δημιουργήθηκε : Τρίτη, 22 Απριλίου 2014 Δημοσιεύθηκε : Κυριακή, 22 Απριλίου 2012

Ο Διευθυντής Π.Ε Ανατολικής Θεσσαλονίκης κ. Καλογραίας Μιχαήλ στην απόφαση με αριθ. πρωτ. 9677/17-04-2014 προκηρύσσει τις παρακάτω κενές οργανικές θέσεις εκπαιδευτικών Π.Ε Ανατολικής Θεσσαλονίκης:

• Μια (1) θέση ΠΕ 70 - Δημοτικό Σχολείο Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης
  • Μια (1) θέση ΠΕ 70 - Διαπολιτισμικό Δημοτικό Σχολείο Νέων Επιβατών
  • Μια (1) θέση ΠΕ 70 Ε.Α.Ε. - Διαπολιτισμικό Δημοτικό Σχολείο Νέων Επιβατών για το Τ.Ε.

Δικαίωμα υποβολής αίτησης για μετάθεση, έχουν οι εκπαιδευτικοί που έχουν υπηρετήσει την οργανική τους θέση, μέχρι 31 Αυγούστου 2014 κατά το οποίο πραγματοποιούνται οι μεταθέσεις.