Μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης σε Τμήματα Ένταξης Μειονοτικών Σχολείων σχολικού έτους 2013 - 2014

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Δημοσιεύθηκε : Κυριακή, 22 Απριλίου 2012

Ενόψει των μεταθέσεων εκπαιδευτικού προσωπικού της Α/θμιας Εκπαίδευσης σχολ. έτους 2013-2014, για τα τμήματα ένταξης στα μειονοτικά σχολεία, σας γνωρίζουμε ότι οι εκπαιδευτικοί που επιθυμούν να μετατεθούν σε τμήματα ένταξης στα μειονοτικά σχολεία της Θράκης, θα πρέπει να συμπληρώσουν και να υποβάλλουν από 23-04-2014 έως 02-05-2014 τo συνημμένo έντυπo:

Έντυπο αίτησης για μετάθεση εκπαιδευτικών Π.Ε. σε μειονοτικά σχολεία

Διαβάστε περισσότερα στο υπ. αριθμ. Φ.8.2./4046/17-04-2014 έγγραφο του Συντονιστικού Γραφείου Μειονοτικών Σχολείων Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης Θράκης .