Προκήρυξη κενής οργανικής θέσης σε Δ.Σ. Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης Δ/νσης Π.Ε. Ιωαννίνων

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 13 Απριλίου 2012

Ο Διευθυντής Π.Ε. Ιωαννίνων κ. Νικόλαος Κολιός στην απόφαση με αριθ. πρωτ. 2856/23-04-2014 προκηρύσσει την παρακάτω κενή οργανική θέση εκπαιδευτικού Π.Ε στο 9ο Δημοτικό Σχολείο Ιωαννίνων Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης, ως εξής:

• Μία (1) δασκάλου (κλάδου ΠΕ70)

Δικαίωμα υποβολής αίτησης για μετάθεση, έχουν οι εκπαιδευτικοί που έχουν υπηρετήσει την οργανική τους θέση, μέχρι 31 Αυγούστου 2014 κατά το οποίο πραγματοποιούνται οι μεταθέσεις.