Ανακοίνωση Πινάκων με τα Στοιχεία των Αιτούντων Μετάθεσης Εκπαιδευτικών, μετά την Εξέταση των Ενστάσεων

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 16 Μαϊος 2014

Με το έγγραφο του υπ'αριθ. πρωτ. Φ.11.2/7124/16-5-2014 του Δ/ντή Π.Ε. Β' Αθήνας, σας γνωστοποιούμε τους πίνακες με τα συνολικά μόρια των αιτούντων μετάθεσης εκπαιδευτικών, όπως διαμορφώθηκαν μετά το πέρας της διαδικασίας και των ενστάσεων.

Υπενθυμίζουμε ότι οι πίνακες με τις μονάδες μετάθεσης κατά κριτήριο (μόρια δυσμενών συνθηκών, οικογενειακής κατάστασης και τέκνων) έχουν σταλεί μέσω Dropbox για τα Δημοτικά Σχολεία και μέσω ηλεκτρικού ταχυδρομείου για τα Νηπιαγωγεία της Δ/νσης Π.Ε. Β? Αθήνας και είναι αναρτημένοι στα Γραφεία της Διεύθυνσης (Μεσογείων 448, 3ος όροφος).

Επισυναπτόμενα:

1. Πίνακας αιτούντων μετάθεσης από ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΗ