ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΛΗΡΩΣΗ ΘΕΣΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2014-2015

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 04 Αυγούστου 2014

Σύμφωνα με το υπ' αριθμ. Φ.32.1/18159/31-7-2014 έγγραφο του Δ/ντή Δ.Ε. Β' Αθήνας, καλούνται οι εκπαιδευτικοί που ανήκουν οργανικά:

α) στο Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Ηρακλείου Αττικής,

β) σε σχολεία της Π/θμιας ή Δ/θμιας Εκπ/σης του Δήμου Ηρακλείου Αττικής και

γ) σε σχολεία της Π/θμιας ή Δ/θμιας Εκπ/σης της Διεύθυνσης Β? Αθήνας

που πληρούν τις προϋποθέσεις των παραπάνω διατάξεων και κατέχουν τον Βαθμό Β? ή Γ?, να υποβάλλουν αιτήσεις μαζί με τα απαραίτητα δικαιολογητικά, από την Παρασκευή 1η Αυγούστου 2014 μέχρι και την Παρασκευή 8 Αυγούστου 2014, για να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής για τη θέση του Διευθυντή /τριας στο Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Ηρακλείου Αττικής.

Επισυναπτόμενα:

Έντυπο αίτησης