Αποστολή προσωρινών αξιολογικών πινάκων των υποψηφίων προς απόσπαση εκπαιδευτικών σε εκπαιδευτικές μονάδες του εξωτερικού για το σχολικό έτος 2014-2015

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 04 Αυγούστου 2014

Σύμφωνα με το υπ' αριθμ. Φ.821/1793Π/123212/Ζ1/1-8-2014 έγγραφο του Υ.ΠΑΙ.Θ., κοινοποιούμε τους Προσωρινούς Αξιολογικούς Πίνακες των υποψηφίων προς απόσπαση εκπαιδευτικών σε εκπαιδευτικές μονάδες του εξωτερικού για το σχολικό έτος 2014-2015.

Όσοι εκπαιδευτικοί δεν συμφωνούν με τα καταχωρημένα στους πίνακες στοιχεία τους, παρακαλούμε να αποστείλουν την ένστασή τους, μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη Διεύθυνση Παιδείας Ομογενών και Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης, Τμήμα Β' του Υ.ΠΑΙ.Θ., στην ηλεκτρονική διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., μέχρι την Τετάρτη 6/8/2014.