Πρόσκληση προς Εκπαιδευτικούς κλ. ΠΕ11 - Φυσικής Αγωγής, κλ. ΠΕ06- Αγγλικής Γλώσσας και ΠΕ16- Μουσικής για Υποβολή Δήλωσης Προτίμησης Σχολικών Μονάδων για Προσωρινή Τοποθέτηση

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημιουργήθηκε : Πέμπτη, 28 Αυγούστου 2014 Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 28 Αυγούστου 2014

Καλούνται οι  παρακάτω εκπαιδευτικοί:

• κλ. ΠΕ06-Αγγλικής Γλώσσας από μετάταξη
  • κλ. ΠΕ06-Αγγλικής Γλώσσας αποσπασμένοι στο ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας
  • κλ. ΠΕ11-Φυσικής Αγωγής (Γενικής και Ειδικής Αγωγής)  που βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ
  • κλ. ΠΕ11-Φυσικής Αγωγής από μετάταξη
  • κλ. ΠΕ11- Φυσικής Αγωγής αποσπασμένοι στο ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας
  • κλ. ΠΕ16-Μουσικής που βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ και
  • κλ. ΠΕ16-Μουσικής αποσπασμένοι στο ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας
να υποβάλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων για προσωρινή τοποθέτηση από σήμερα, ημέρα Πέμπτη 28 Αυγούστου 2014 μέχρι και ΑΥΡΙΟ, ημέρα Παρασκευή 29 Αυγούστου 2014 (έως 16:00).

Η υποβολή των δηλώσεων τοποθέτησης θα γίνει αποκλειστικά και μόνο ηλεκτρονικά, συμπληρώνοντας τη φόρμα που διατίθεται για το σκοπό αυτό στον παρακάτω σύνδεσμο:

Υπενθυμίζουμε στους ενδιαφερόμενους εκπαιδευτικούς ότι σύμφωνα με την υπ'αριθμ. πρωτ. 111154/Δ1/16-7-2014 εγκύκλιο του Υ.ΠΑΙ.Θ. οι εκπαιδευτικοί που μετατάχθηκαν και όσοι εκπαιδευτικοί βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ κρίνονται μαζί για την τοποθέτησή τους και έπονται οι εκπαιδευτικοί που αποσπάστηκαν στο ΠΥΣΠΕ.

Επισυναπτόμενα:

Πίνακας Λειτουργικών Κενών κλ. ΠΕ06 - Αγγλικής Γλώσσας

Πίνακας Λειτουργικών Κενών κλ. ΠΕ11- Φυσικής Αγωγής (Γενικής και Ειδικής Αγωγής)

Πίνακας Λειτουργικών Κενών κλ. ΠΕ16-Μουσικής